Få 22%* rabat dine skønhedsskatte

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Kilian Paris Good girl gone Bad Genopfyldning Fruity Floral Perfume Spray

share
Kan leveres straks
Varenr.
Klarna fakturaPayPalMasterCardAmazon PayVisa
Gunstige fragt<span style="display:none;">0,00 kr</span>
Garanteret Original
Garanteret Original
Køb På konto
Køb På konto
Levering inden for 2-3 dage
Levering inden for 2-3 dage
0,0
0
Kundevurdering
*Indeholder bedømmelser af internationale parfumdreams shops. Vurderinger kontrolleres ikke for ægthed

Produktinformation
betegnelse
Fruity Floral Perfume Spray, Genopfyldning
Linje
Good girl gone Bad
Supralinje
The Narcotics
Good girl gone Bad fra Kilian Paris er blomstret og sød. Med den praktiske Refill kan du bruge den elegante duftflaske i endnu længere tid og blot genopfylde den med Fruity Floral Perfume Spray Refill. Det er praktisk, bæredygtigt og miljøvenligt. Gør dig selv glad med denne duft, eller giv dine kære den praktiske refill-duft, så de kan nyde deres yndlingsparfume i endnu længere tid.

Bæredygtig Fruity Floral Perfume Spray Refill fra Kilian Paris

. Good girl gone Bad fra Kilian er en kvindeparfume fra 2012, som er kendetegnet ved et relativt lille antal duftnoter, der begejstrer med deres unikke kombination af blomstrede og søde noter. Det er en feminin allroundduft, som er perfekt til hverdagsbrug. Topnoten starter med en frodig blomsternote med jasmin, majrose og osmanthusblomster. Hjertenoten er også helt floral med tuberose og narcisser. Duftens behagelige sødme findes i basenoten. Hvidt cedertræ og den umiskendeligt bløde, balsamiske duft af rav indlejrer blomsterbuketten i en blød og sød seng.
Anvendelse
Parfume, Extrait, Intense og Eau de Toilette sprayes på håndleddene og indersiden af albuerne, bagsiden af knæene, halsen og dekolletéen fra en afstand på ca. 30 cm, enten som spray eller med en forstøver.

Kom et stænk på en finger eller en vatpind og dup det på øreflipper, tindinger, håndled, knæhaser, décolleté, ankler og indersiden af albuerne.

Påfør dråber af olie bag ørerne, på håndleddene, i hårspidserne eller på tøjet.

Parfum Roll-on anvendes på håndled, hals, décolleté, knæhaser og indersiden af albuerne.
Indholdsstoffer
Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water/Aqua/Eau, Citronellol, Linalool, Geraniol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Limonene, Eugenol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Isoeugenol, Citral, Hydroxycitronellal, Bht, Benzoic Acid .
Producent
WHITMAN LBS NV
Nijverheidsstraat 15, BE-B-2260 Oevel (Westerlo),

Vores service til dig

Footer Image

Abonner på nyhedsbrevet og få en kupon på 22%**

  • Få din velkomstkupon
  • Gå aldrig glip af en rabat igen
  • Vær en af de første
  • Vind fantastiske præmier
(Optional)

Nøjagtige rabatbetingelser kan findes i dit personlige velkomstnyhedsbrev. Oplysninger om, hvordan vi håndterer dine data, findes i vores privatlivspolitik. Privatlivspolitik. Du kan til enhver tid tilbagekalde dit samtykke til nyhedsbrevet via afmeldingslinket i slutningen af ​​hvert nyhedsbrev.

** Du finder nøjagtige rabatbetingelser i dit personlige velkomst– nyhedsbrev

*Rabatten er allerede fratrukket varen direkte og gælder kun udvalgte varer. Kræver ikke kode. Gælder indtil 31.03.2025

Betalingsformer


Prisbelønnet indkøb

Køb sikkert ind

Forsendelse partnere

parfumdreams App
parfumdreams
Facebook
Instagram
Tik Tok
Youtube
Pinterest
LinkedIn
Copyright 2025 Parfümerie Akzente GmbH